Share:
 

Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
First Grade 11 23 Jan 21
24 Jan 21
St George
133 TA Copeland 36 M Gray 36  T Brooks 4/45 L Ford 3/34 OJ Oborn-Corby 2/34
and 3/81 N Stapleton 39 K Phillips 30*  L Ford 2/17
def by Western Suburbs
269 NJ Cutler 72 JG Psarakis 47 M Chamberlain 32 JA Clarke 30 Z Shamsi 25*  TW Ortiz 3/32 N Stapleton 3/53 T Engelbrecht 2/62
Hurstville Oval 
Second Grade 11 23 Jan 21 Western Suburbs
9/211(cc) CJ Hotham 76 LT Sparke 51* LJ Maggs 30  J Craig Dobson 3/37 T McKenzie 3/51
def by St George
4/212 J Moors 110* S Chu 51  LT Sparke 2/45
Pratten Park 
Kingsgrove Sports Twenty20 Cup 9 29 Nov 20 Manly-Warringah
2/156 O Davies 116*  
def St George
7/150(cc) K Phillips 48 L Bartier 29  J Edwards 3/20
Manly Oval 
Brian Booth Shield 1 7 Oct 20 Western Zone
166 H Sienkiewicz 40 L Rummans 34*  T Shah 3/21 M Adam 3/24
v St George
10/187(cc) E Simpson 62 B Faunce 34 T Phelps 28  B Edwards 4/24 C Warburton 2/21
Victoria Park, Gulgong 
Poidevin-Gray Shield 6 17 Jan 21 Manly-Warringah
179 J Davies 44 M Brewster 35 J O'Sullivan 25  J Moors 3/41 A Singleton 2/12 L Willmore 2/31
def St George
119 B Panayotopoulos 40  JW Seward 3/20 J O'Sullivan 3/30 L Trewartha 2/12
Manly Oval 
Third Grade 11 23 Jan 21 St George
3/189 E Serra 72* K Beadon 65  
def Western Suburbs
6/188(cc) A Maitra 47 R Roy 43 F Gray 30 D Dsouza 29  N Anderson 2/30 L Willmore 2/46 D O'Shannessy 2/47
Harold Fraser Reserve 
Fourth Grade 11 23 Jan 21 Western Suburbs
9/101(cc)  S Chaturvedi 3/17 S Wark 2/12
def by St George
4/102 JA Brown 31* J Appleton 25*  M Ali 2/16
Punchbowl Oval 
Fifth Grade 11 23 Jan 21 St George
7/166 H Brown 44 B Arena 30  A Sharma 2/26 CW Andrews 2/36
def Western Suburbs
8/165(cc) D Adhikari 45  R MacMillan 3/20 R Krause 2/13
Olds Park (Oval 1) 
AW Green Shield 7 21 Jan 21 Northern District
7/209(cc) CW Tunks 81 WR McFadden 62  BA Faunce 2/24 A Parthenis 2/45
def St George
175 VM Strange 37 BA Faunce 30 R MacMillan 29  AJ Stafa 3/24 CF Anderson 3/36
Mark Taylor Oval