Share:
 

Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
Kingsgrove Sports Twenty20 Cup 6 3 Dec 17 Sydney
6/157(cc) RE Felsch 55 AJ Mosca 39* DK Jacob 35  C MacDougal 2/22 N Stapleton 2/36
def by St George
3/158 N Stapleton 56* O Robinson 43 BD Macdonald 42  
Drummoyne Oval 
First Grade 13 10 Feb 18
17 Feb 18
St George
325 M Gray 72 O Robinson 71 J Rose 57 M Lacey 30  JJ Bohannon 3/31 G West 3/52 D Sams 2/25 A Semple 2/81
def by Randwick Petersham
8/326(cc) MJ Everett 124 D Sams 53 S Eaton 38  N Stapleton 4/64 M Lacey 2/57
Hurstville Oval 
Second Grade 13 10 Feb 18
17 Feb 18
Randwick Petersham
219 J Hemphrey 67 MJ Calder 60 K Mullins 30  M Kennedy 4/40 J Moors 3/46 J Berry 2/42
def St George
162 M Grealy 65 D Smith 44  M Jenkins 4/38 J Hemphrey 3/56
and 2/64 R Vergopoulos 36*  
Coogee Oval 
Third Grade 13 10 Feb 18
17 Feb 18
St George
204 M Iemma 50 C Thornborough 38  D Loth 4/42 T McKenzie 4/47
def Randwick Petersham
194 R De Silva 67 J McLoughlin 51 G Budwee 25*  P Witherly 4/37 T Kennedy 3/30
Olds Park 
Fourth Grade 13 10 Feb 18
17 Feb 18
Randwick Petersham
9/130(dec) R Stafford 44  J Fitzgerald 5/56
and 3/61  L Thompson 2/16
def St George
128  H Fox 3/23 S Stirling 3/39 L Radford 2/38
and 59  R Stafford 5/18 (inc hat-trick) L Radford 4/17
Petersham Oval 
Fifth Grade 13 10 Feb 18
17 Feb 18
St George
7/151 H Solomons 65 J Vella 27*  L O'Loughlin 3/37
def Randwick Petersham
143 LJ Hodges 58*  S Konstas 3/14 L O Riordan 2/23 W Hayes 2/30
Harold Fraser Reserve 
Poidevin-Gray Shield 9 21 Jan 18 St George
4/145 L Bartier 62 B Nikitaras 37 K Phillips 33*  T Slack 2/40
def Mosman
144 Z Hersov 40  L Bartier 3/15 L Willmore 3/21 P Francis 2/16
Hurstville Oval 
AW Green Shield 7 11 Jan 18 St George
142 A Singleton 34 A Mooney 26  A Kapila 3/21 J Nanavati 3/25
def Blacktown
140 G Dogra 61  C Moors 4/25 CT Johnston 2/30
Olds Park 
Brian Booth Shield 1 3 Oct 17 St George
123 E Serra 32  B Knaggs 3/13 N Broes 2/12
def by Western Zone U18
213 TJ Nelson 47* B Mitchell 45 T Atlee 25  B Uglow 3/23 JA Keyes 2/32